Açık Ptz.- Cum. 10:00-18:00
Email [email protected] Bizi Arayın! +90-212-347-8355

SEO Desteği

İşinizi Büyütün

Profesyonel SEO çalışmalarımız sayesinde, hedef kitlenizde ki ulaşamadığınız bireylere artık daha kolay bir şekilde ulaşabilir, potansiyel ziyaretçilerinizin ise web sitenizde daha fazla gezinmesini sağlayabilir, satışlarınızın da aynı oranda artış göstermesine imkan sağlayabiliriz.

Neden SEO Danışmanlığı?

SEO çalışması E-Ticaret siteleri, Blog ve haber siteleri gibi birçok farklı site tipine uygulanması gerekmektedir. Ancak bu sayede arama motorlarında belli önceliklere sahip olabilir ve aktif ziyaretçileri sitenizi ziyaret etmeye davet edebilirsiniz.

 

MotionPictures olarak SEO konusunda profesyonel destek sunuyor, kurumsal kimliğimizle sizler için SEO konusunu enine boyuna düzenliyoruz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Web sitelerinizin yeterli ziyaretçi potansiyeline sahip olabilmesi ve gelen ziyaretçilerden yeterli feedback alabilmeniz için belli SEO kriterlerine uymalı ve sürekli olarak analiz ve raporlamaya tabii tutmalısınız.
Websight olarak kurumsal firmalar için uzun süreli SEO çalışmalarına imza atıyor, ziyaretçi sayısının ivmelenmesi ve buna paralel olarak geri dönüşlerinizin artmasına olanak tanıyoruz. Uzun süreli bir çalışma gerektiren SEO’yu, alanında uzman ekibimizle A’dan Z’ye analiz ederek, sizlerin arama motorları karşısında ki etkinizi yükseltiyoruz.

SEO çalışmalarının amacı nedir?

SEO (Search Engine Optimization), web sitenizin arama motorları ile ne kadar uyumlu çalışıp çalışmadığının bir göstergesidir. Potansiyel hedef kitlenizdeki ziyaretçilerin sizi doğru kelimeler ile bulabilmesi, hedef kelimelerde arama motorlarında yükselme, ziyaretçi sayısında ivmeli artış ve sıralamalarda stabilite SEO konusunun başlıca amaçlarındandır.

 

Analiz ve Planlama

Web sitenizin arama motorlarında doğru yeri edinebilmesi için SEO analizleri ve planlamaları yapıyor, reel olarak SEO açısından başarı sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Anahtar Kelime

Web siteleriniz için en doğru kelimeleri tespit ediyor, bu anahtar kelimelerde arama motorları düzeyinde yükselmenizi sağlıyoruz.

Optimizasyon

Web sitelerinizin iç ve dış dinamikleri açısından SEO konusunda ne kadar yeterli olup olmadığını tespit ediyor, sitenizi baştan sona SEO açısından uygun bir düzeye erişmesini sağlıyoruz.

Sonuç

Sonuç olarak web sitenize daha fazla ziyaretçi, daha fazla geri dönüş ve daha fazla kar elde edebilme şansı tanıyoruz.

Bizimle İletişime geçin

Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bu form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

 Email [email protected]

 Telefon:+90-212-347-8355 

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]